Top News-Daily Mail artikull për Shqipërinë/Pushimet e Dua Lipës, jehonë në mediat e huaja

0 views
0%Dua Lipa pak kohë më parë i surprizoi të gjithë më ardhjen e saj në Shqipëri së bashku me familjen dhe partnerin e saj, Anëar Hadid. Gjatë qëndrimit këtu këngëtarja ndau vazhdimimisht në rrjetet sociale foto ku shfaqej jashtëzakonisht e lumtur duke shijuar pushimet në jug.

Miliona ndjekës në rrjetet sociale u bënë kurioz për të ditur edhe me shumë rreth vendit ku dua ndodhej. Vizita e këngëtares ta tërhequr vemëndjen edhe të presitgjozes “Daily Mail” dhe I ka dedikuar asaj një artikull , ku flet për pozat sensuale klasin dhe veshjet e saj. Po ashtu, aty tregohet dhe për origjinën e artistes dhe vendodhjen e fotove.

Ndër të tjera, theksohet se Dua Lipa erdhi në Tiranë, për t’iu bashkuar nismës “Adopto një Kopsht”, pasi ndërtimi i kopshtit numër 42 në kryeqytet do të financohet nga “Sunny Hill Foundation”.
Dua gjatë qëndrimit në shqipëri zhvilloi disa takime me drejtuesit e vendit, kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Më pas ajo mbajti një konferencë për shtyp para gazetarëve, ku tregoi disa detaje për planet e saj në të ardhem.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#DuaLipa#SunnyHillFoundation#TopChannel

source

From:
Date: September 16, 2021

4 thoughts on “Top News-Daily Mail artikull për Shqipërinë/Pushimet e Dua Lipës, jehonë në mediat e huaja

  1. Mos keni hallin se a e njohin te huajt shqiperine dhe shqiptaret se krejt bota na njeh dhe dine se ku jemi fale çunave gangsterra dhe patriot shqipet neper bote kshu qe kjo per vete Po shfrytezon shqiperine per PR dhe jo e kunderta o bythlepisa gazetarise shqiptare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *